- ostatnie jednostki
125użyć
Talerz Plastikowe Płaski Czerwerne Nice PP 290mm (12 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 12 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Szukasz talerza, który wytrzyma bez względu na charakter imprezy? Nasze plastikowe talerze PP są idealne na wszelkiego rodzaju okazje i środowiska, od przyjęć urodzinowych po kolacje na świeżym powietrzu, dzięki ich odporności na upadki i uderzenia. Co więcej, ich niesamowita lekkość pozwala na bardzo łatwy montaż i demontaż stołów.
Chcesz poznać wszystkie zalety polipropylenu? To wszechstronne tworzywo sztuczne, znane również jako PP, jest trwałym materiałem, który zamienia te talerze w odporną zastawę stołową przeznaczoną do wielokrotnego użytku. Ale to nie wszystko, jest odporny na wysokie temperatury, dzięki czemu można serwować wszelkiego rodzaju potrawy bez utraty kształtu talerzy.
Jakie inne zalety mają te twarde talerze PP wielokrotnego użytku?
| Kolor | Czerwony |
|---|---|
| Środki Ogółem | 29x29cm |
| Design | Miły |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 29 cm |
| Górna średnica | 3 cm |
| Kształt | Kwadrat |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Premium |
| Cena za | 12 |
125użyć
8037D-12
12 Jednostki
17, 19€
1,433€/Mango
W magazynie.
125użyć
8035-12
12 Jednostki
20, 36€
1,696€/Beżowy
W magazynie.
125użyć
8037-12
12 Jednostki
17, 19€
1,433€/Żółty
W magazynie.
125użyć
8032-12
12 Jednostki
20, 35€
1,696€/Fuchsia
W magazynie.
125użyć
8032D-12
12 Jednostki
20, 35€
1,696€/Koralowy
W magazynie.
125użyć
8030-12
12 Jednostki
20, 36€
1,696€/Turkusowy
W magazynie.
125użyć
8026-12
12 Jednostki
20, 36€
1,696€/Czerwony
W magazynie.
125użyć
8023-12
12 Jednostki
20, 36€
1,696€/Szarość
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi