- ostatnie jednostki
125użyć
Okrągły tacka wielokrotnego użytku o średnicy 25,5x19 cm w czerwonym kolorze, wykonany z PP. Dzięki prostemu wzornictwu będzie idealnym sprzymierzeńcem każdego wydarzenia.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Szukasz idealnej tacy na każdą okazję? Właśnie ją znalazłeś! Nasze plastikowe tacki PP to idealny wybór. Tace te wyróżniają się wszechstronnością w dostosowywaniu się do różnych sytuacji, zarówno podczas formalnych wydarzeń, które wymagają wyrafinowania, jak i bardziej swobodnych chwil. Staną się one nieodzownym elementem Twoich usług.
Ale dlaczego PP? Polipropylen, lepiej znany jako PP, sprawia, że tace te są niezwykle trwałe i odporne, dając ci pewność, że wytrzymają wszystko, co zdecydujesz się na nich podać. Ponadto ich konstrukcja sprawia, że są lekkie i łatwe do przenoszenia, dzięki czemu są łatwe w obsłudze.
Chcesz poznać wszystkie zalety tacek PP?
| Kolor | Czerwony |
|---|---|
| Środki Ogółem | 25,5x19cm |
| Design | Round |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Owal |
| Wysokość | 2,40 cm |
| Szerokość | 19,00 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 25,50 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Premium |
| Cena za | 50 |
125użyć
9802-25
25 Jednostki
-20% 24, 34€ Normalna cena 30,42 €
0,974€/Błękit Śródziemnomorski
W magazynie.
125użyć
7334-50
50 Jednostki
28, 38€
0,568€/Kremowy
W magazynie.
125użyć
7336-50
50 Jednostki
28, 82€
0,576€/Czerwony
W magazynie.
125użyć
7332-25
25 Jednostki
21, 29€
0,852€/Złoty
W magazynie.
125użyć
7332D-25
250 Jednostki
15, 75€
0,063€/Pomarańczowy
W magazynie.
125użyć
7344-50
50 Jednostki
28, 82€
0,576€/Żółty
W magazynie.
125użyć
7342-50
50 Jednostki
28, 82€
0,576€/Fuchsia
W magazynie.
125użyć
7340-50
50 Jednostki
28, 82€
0,576€/Turkusowy
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi