Fingerfood Talerz Bambusowy 6x8cm (12 Units)
6269-12
12 Jednostki
22, 78zł
1,899zł/Fingerfood
W magazynie.
Fingerfood Talerz Bambusowy Bicolor Ø5cm.
Ver más artículos de:
Odkryj miniaturowe bambusowe talerzyki, cudo na Twoje wydarzenia! Od ich wyjątkowej prezentacji po niepowtarzalny styl, te małe akcesoria zostały zaprojektowane tak, aby przenieść spotkania na zupełnie nowy poziom. Ale co je wyróżnia i sprawia, że są tak wyjątkowe?
Kluczem do tych wyjątkowych miniaturowych talerzyków jest materiał, z którego zostały wykonane: bambus. To wytrzymałe i eleganckie drewno stało się idealnym wyborem, aby ożywić te kulinarne akcesoria. Jego naturalna tekstura i wszechstronność pozwalają szefom kuchni wyrazić swoją kreatywność, tworząc w kuchni prawdziwe dzieła sztuki, które oczarują gości.
Jakie cechy wyróżniają te talerze degustacyjne na imprezach i cateringach? Oto trzy z ich mocnych stron:
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø5cm |
| Design | Bamboo |
| Materiał | Bambusowy |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | Ø5cm |
| Kształt | Okrągły |
| Szerokość | 5 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 24 |
6269-12
12 Jednostki
22, 78zł
1,899zł/Fingerfood
W magazynie.
6277-4
4 Jednostki
-25% 9, 19zł Normalna cena 12,26 zł
2,299zł/Fingerfood
W magazynie.
9483-12
12 Jednostki
19, 36zł
1,614zł/Fingerfood
W magazynie.