Serwetki Papierowe Ozdobne Bordeaux, 40x40cm.
Akcesoria
Kup z
10463-100
100 Jednostki
12, 63zł
0,126zł/S
W Magazynie
11362-100
100 Jednostki
11, 42zł
0,114zł/Patyczki
W Magazynie
11363-100
100 Jednostki
11, 42zł
0,114zł/Patyczki
W Magazynie
11364-100
100 Jednostki
12, 10zł
0,121zł/Patyczki
W Magazynie
Ver más artículos de:
Czy to do codziennego użytku, czy na specjalne okazje, nie ma czasu, aby jednorazowe serwetki nie odgrywały znaczącej roli przy każdym stole. Te niezbędne akcesoria do utrzymania czystości i higieny podczas posiłków pozwolą gościom wygodnie oczyścić ręce i usta, a także ochronić ubrania i stół przed niechcianymi plamami.
A jaka jest główna zaleta tych serwetek? Ponieważ są wykonane z celulozy, nie tylko doskonale spełniają swoją funkcję, ale są również ekonomiczne i dostępne na każdą kieszeń, a dzięki wielu wzorom można je dopasować do każdej okazji. Ale na tym nie koniec.
| Kolor | Bordowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 40x40cm |
| Design | Ending |
| Materiał | Papier Włóknina |
| Używa | Degustacja i koktajl |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 40 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 40 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 50 |
10048-50
50 Jednostki
10, 58zł
0,212zł/Serwetki
W Magazynie
54007-50
50 Jednostki
11, 84zł
0,237zł/Serwetki
W Magazynie
10061-50
50 Jednostki
16, 52zł
0,330zł/Serwetki
W Magazynie
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi