Serwetki Papierowe Ozdobne Bordeaux 40x40cm (50 Sztuk)
10058-50
50 Jednostki
16, 52zł
0,330zł/Serwetki
W Magazynie
Patyczki do przekąsek "Gluten Free" 8 cm.
Kup z
10058-50
50 Jednostki
16, 52zł
0,330zł/Serwetki
W Magazynie
10463-100
100 Jednostki
12, 63zł
0,126zł/S
W Magazynie
11362-100
100 Jednostki
11, 42zł
0,114zł/Patyczki
W Magazynie
11364-100
100 Jednostki
12, 10zł
0,121zł/Patyczki
W Magazynie
12444-50
50 Jednostki
20, 31zł
0,406zł/Patyczki
W Magazynie
Ver más artículos de:
Dzięki znaczniki żywności kelnerzy i kelnerki staną się bohaterami organizacji, błyskawicznie identyfikując potrawy. Tymczasem klienci będą zafascynowani szczegółową i atrakcyjną prezentacją swoich ulubionych przysmaków. Ale to nie wszystko, te znaczniki są niezwykle praktyczne w zakresie bezpieczeństwa żywności, dostarczając kluczowych informacji na temat alergenów i ważnych składników w jasny i prosty sposób.
Nie czekaj dłużej, aby dodać odrobinę dynamizmu i oryginalności do swojej firmy! Dzięki znacznikom żywności przeniesiesz doznania kulinarne na wyższy poziom, zapewniając zadowolenie klientów i sukces swojego lokalu.
Chcesz wiedzieć dlaczego? Powiemy ci dlaczego.
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 8 cm |
| Design | Smacznego Posiłku |
| Materiał | Kartonowe |
| Używa | Degustacyjny |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Przedłużony |
| Szerokość | 5 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 44191900 |
| Długość | 8 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Cena za | 100 |
12446-50
50 Jednostki
20, 31zł
0,406zł/Patyczki
W Magazynie
41067-100
100 Jednostki
32, 41zł
0,324zł/Patyczki
W Magazynie
9439-12
12 Jednostki
47, 83zł
3,986zł/Stojak
W Magazynie