Fingerfood Rożek z Igły Sosny 13 cm.
Akcesoria
Kup z
20użyć
3017-16
16 Jednostki
7, 16zł
0,447zł/Kieliszek
W magazynie.
20użyć
3018-13
13 Jednostki
8, 79zł
0,676zł/Szklanka
W magazynie.
4412-25
25 Jednostki
24, 68zł
0,987zł/Opakowania
W magazynie.
125użyć
640515-25
25 Jednostki
21, 84zł
0,873zł/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640528-25
25 Jednostki
45, 46zł
1,818zł/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640534-15
15 Jednostki
22, 31zł
1,487zł/Fingerfood
W magazynie.
Ver más artículos de:
Masz ochotę nadać swoim degustacjom odrobinę naturalnego uroku i zrównoważonej elegancji? Miniaturowe drewniane rożki to wybór, który pozwoli ci serwować swoje przysmaki w najwygodniejszy i najbardziej stylowy sposób, urzekając zmysły wszystkich gości. Odmień swoje wydarzenia dzięki praktycznemu, zrównoważonemu i atrakcyjnemu rozwiązaniu.
Jego materiał produkcyjny, drewno, zapewnia niezwykłą wytrzymałość i sztywność, które idą w parze ze zrównoważonym rozwojem. Jest to materiał biodegradowalny i kompostowalny, który nie generuje toksycznych ani zanieczyszczających odpadów. Co więcej, pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów, dzięki czemu przyczynia się do ochrony środowiska i przyrody.
Dlaczego warto używać drewnianych stożków degustacyjnych na swoich imprezach?
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 13 cm |
| Design | Drewno |
| Materiał | Liść sosny |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Stożkowy |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość | 5 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 13 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 100 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi