125użyć
Podobne produkty:
Mini talerz plastikowy wykonany z PS w rozmiarze 8,6x7,1 cm w kolorze przezroczystym. Najlepszy towarzysz do prezentowania najbardziej wyrafinowanych kreacji kulinarnych jako miniatury.
Kup z
20użyć
3017-16
16 Jednostki
1, 67€
0,105€/Kieliszek
W magazynie.
20użyć
3018-13
13 Jednostki
2, 05€
0,158€/Szklanka
W magazynie.
4412-25
25 Jednostki
5, 77€
0,231€/Opakowania
W magazynie.
125użyć
640515-25
25 Jednostki
5, 10€
0,204€/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640528-25
25 Jednostki
10, 63€
0,425€/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640534-15
15 Jednostki
5, 22€
0,348€/Fingerfood
W magazynie.
Ver más artículos de:
W ekscytującym świecie imprez prezentacja potraw jest równie ważna jak ich smak. Plastikowe talerze degustacyjne PS są idealnym narzędziem do podniesienia degustacji i degustacji na nowy poziom wyrafinowania. Zaprojektowane specjalnie do eksponowania małych porcji w elegancki i atrakcyjny sposób, talerze te dodają klasy każdemu kęsowi, sprawiając, że kulinarne kreacje nabierają blasku i pozostawiają niezatarte wrażenie na gościach.
Materiał, z którego wykonano te talerze, tworzywo PS, jest znany ze swojej trwałości i wysokiej jakości wykończenia. Idealny na imprezy i degustacje, gdzie estetyka jest kluczowa, PS oferuje krystalicznie czysty wygląd i gładką teksturę, która wizualnie podkreśla jedzenie. Ponadto jego wytrzymałość sprawia, że nadaje się do różnych warunków, od zimnych po ciepłe, bez uszczerbku dla jakości i bezpieczeństwa.
Co sprawia, że talerze degustacyjne PS są podstawą podczas degustacji?
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 8,6x7,1cm |
| Design | SmartOne |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Degustacyjny |
| Całkowita Pojemność | 25 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 7,1 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 8,6 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | |
| Zakres | luxus |
| Cena za | 50 |
125użyć
640424-50
50 Jednostki
-15% 9, 14€ Normalna cena 10,75 €
0,183€/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640513-25
25 Jednostki
5, 10€
0,204€/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640514-25
25 Jednostki
5, 10€
0,204€/Fingerfood
W magazynie.