- Pakiet
- ostatnie jednostki
125
Pojemniki Plastikowe OPS "Nachos" 2C 355ml (500 Sztuk)
Ver más artículos de:
Wyobraź sobie, że prowadzisz firmę oferującą jedzenie na wynos lub z dostawą do domu, w której każde przygotowane przez Ciebie danie trafia na stoły klientów z taką samą świeżością i jakością, jak gdyby siedzieli w Twoim własnym lokalu. W tym właśnie miejscu wkraczają plastikowe pojemniki OPS, Twoi wierni sojusznicy w tej kulinarnej misji.
Co je wyróżnia? Są wykonane z plastiku OPS, odmiany polistyrenu pochodzącej z PS. Materiał ten jest tak wszechstronny, że zachowuje swój kształt i wytrzymałość nawet w przypadku gorącej żywności, oferując szeroki zakres zastosowań.
Jeśli Twoim pomysłem jest serwowanie świeżej żywności z kuchni, nawet jeśli jest ona oddalona o wiele kilometrów, powiemy Ci więcej.
Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że pojemnik i akcesorium po prostu do siebie nie pasowały? Frustracja jest prawdziwa. Właśnie dlatego, mimo że to opakowanie nie zawiera pokrywki, uprościliśmy ten proces. W sekcji akcesoriów produktu znajdziesz pokrywkę zaprojektowaną specjalnie tak, aby idealnie pasowała do tego pojemnika.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 20,14x15,74cm |
| Design | ClearPac |
| Materiał | OPS (Polistyren) |
| Całkowita Pojemność | 355 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 3,81 cm |
| Szerokość | |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 15,24 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 125 |
8586-125-4
125 Jednostki
-12% 206, 11€ Normalna cena 234,22 €
1,649€/Pojemnik
W magazynie.
8584-63-4
252 Jednostki
-12% 171, 91€ Normalna cena 195,35 €
0,682€/Pojemnik
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi