- Pakiet
- ostatnie jednostki
252
Pojemniki Plastikowe OPS "ClearPac" 3-dzielny Przekątna Czarni 887ml.
Nie zawiera pokrywki. Kompatybilną pokrywkę znajdziesz w akcesoriach produktu.
Ver más artículos de:
Wyobraź sobie, że prowadzisz firmę oferującą jedzenie na wynos lub z dostawą do domu, w której każde przygotowane przez Ciebie danie trafia na stoły klientów z taką samą świeżością i jakością, jak gdyby siedzieli w Twoim własnym lokalu. W tym właśnie miejscu wkraczają plastikowe pojemniki OPS, Twoi wierni sojusznicy w tej kulinarnej misji.
Co je wyróżnia? Są wykonane z plastiku OPS, odmiany polistyrenu pochodzącej z PS. Materiał ten jest tak wszechstronny, że zachowuje swój kształt i wytrzymałość nawet w przypadku gorącej żywności, oferując szeroki zakres zastosowań.
Jeśli Twoim pomysłem jest serwowanie świeżej żywności z kuchni, nawet jeśli jest ona oddalona o wiele kilometrów, powiemy Ci więcej.
Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że pojemnik i akcesorium po prostu do siebie nie pasowały? Frustracja jest prawdziwa. Właśnie dlatego, mimo że to opakowanie nie zawiera pokrywki, uprościliśmy ten proces. W sekcji akcesoriów produktu znajdziesz pokrywkę zaprojektowaną specjalnie tak, aby idealnie pasowała do tego pojemnika.
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 22,9x18,8cm |
| Design | ClearPac |
| Materiał | OPS (Polistyren) |
| Całkowita Pojemność | 887 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 4,3 cm |
| Szerokość | 18,8 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 22,9 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 252 |
8585-125-4
125 Jednostki
-12% 138, 96€ Normalna cena 157,91 €
1,112€/Pojemnik
W magazynie.
8586-125-4
125 Jednostki
-12% 206, 11€ Normalna cena 234,22 €
1,649€/Pojemnik
W magazynie.