Podkładki na Stół TNT Plus Czerwerne 30x40cm 60g (400 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 400 Sztuk.
Akcesoria
Kup z
20użyć
3028-10-12
120 Jednostki
121, 77€
1,015€/Dzbanek
W magazynie.
52031-100
100 Jednostki
2, 95€
0,030€/S
W magazynie.
20użyć
3018-13
13 Jednostki
2, 05€
0,158€/Szklanka
W magazynie.
20użyć
3028-10
10 Jednostki
12, 68€
1,268€/Dzbanki
W magazynie.
4064-1
1 Jednostki
30, 09€
30,086€/Obrus
W magazynie.
4110-40
40 Jednostki
-20% 4, 27€ Normalna cena 5,34 €
0,107€/Kubek
W magazynie.
Ver más artículos de:
Czy chcesz ustawić inny stół? W takim razie nie przegap placematów TNT, najbardziej praktycznej i wszechstronnej opcji na rynku. Dzięki zmniejszonym rozmiarom, obrusy te doskonale nadają się do zaznaczenia przestrzeni każdego z jadących, ochrony stołu, a także służą jako wsparcie dla innych elementów serwisu.
Ich funkcjonalność i wszechstronność sprawiają, że są one niezbędną opcją dla każdego biznesu gastronomicznego, który chce zaoferować swoim klientom wyjątkowe doświadczenie. Nie czekaj dłużej, aby nadać swoim stołom wyjątkowy charakter!
| Kolor | Czerwony |
|---|---|
| Środki Ogółem | 30x40cm |
| Design | Plus |
| Materiał | TNT PP (Włóknina) |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 30 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 56031290 |
| Długość | 40 cm |
| Mikronaż | 15 µm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 400 |
4998-500
500 Jednostki
55, 79€
0,112€/Podk
W magazynie.
4999-500
500 Jednostki
55, 79€
0,112€/Podk
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi