- ostatnie jednostki
Obrus Novotex TNT Czerwerny 1,2x1,2m (150 Sztuk)
11750-150
150 Jednostki
640, 42zł
4,269zł/Obrus
W Magazynie
Jednorazowa podkładka z włókniny PLUS w czerwony o wymiarach 120 x 120 cm i grubości 15 mikronów, wykonana z polipropylenu.
Ver más artículos de:
Chcesz zaimponować swoim gościom eleganckim stołem bez konieczności wydawania fortuny na każdą usługę? Obrusy Novotex to idealne i bardzo wytrzymałe rozwiązanie, aby uniknąć wszelkiego rodzaju wypadków!
Wykonane z włókien polipropylenowych i specjalnych żywic, obrusy te mają wygląd i fakturę tkaniny, ale z odpornością i trwałością, która pozwala im wytrzymać każdy rodzaj okazji, imprezy lub wydarzenia.
Ale na tym zalety się nie kończą. Porozmawiamy o nich?
| Kolor | Czerwony |
|---|---|
| Środki Ogółem | 1,2x1,2m |
| Design | Plus |
| Materiał | TNT PP (Włóknina) |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 1,20 m |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 19 cm |
| Mikronaż | 15 µm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 100 |
11750-150
150 Jednostki
640, 42zł
4,269zł/Obrus
W Magazynie
12687-100
100 Jednostki
567, 21zł
5,672zł/Obrus
W Magazynie
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi