Jednorazowa podkładka z włókniny PLUS w brązowy o wymiarach 100x100 cm i grubości 15 mikronów, wykonana z polipropylenu.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Brązowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 1x1m |
| Design | Plus |
| Materiał | TNT PP (Włóknina) |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 17 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 56031290 |
| Długość | 121 cm |
| Mikronaż | 15 µm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 100 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi