Podkładka Papierowa pod Tort Czarny 32cm (100 Sztuk)
11490-100
100 Jednostki
70, 50€
0,705€/Podk
W magazynie.
32 cm, 850g , 1,12 mm grubości (+/- 4%), jednostronny krążek z białego kartonu w kolorze złotym.
Ver más artículos de:
Któż z nas nie próbował fantastycznego tortu urodzinowego z ulubionej piekarni? A czy zwróciliście kiedyś uwagę na bazę, na której została przygotowana? Tekturowe podstawy do tortów mają spełniać różne funkcje, nic w nich nie jest wykonane przypadkowo, jakkolwiek proste by się nie wydawały.
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
Być może zastanawiasz się, dlaczego krążki kartonowe są tak praktyczną opcją do przygotowywania ciast i tortów? Te podstawy do tortów mają cienką laminację PET, co czyni je idealnym wyborem, ponieważ tworzą doskonałą barierę, która jest wystarczająco silna , aby wytrzymać wszystkie rodzaje żywności bez zmiękczenia kartonu lub utraty jego właściwości.
A gdy Twoi klienci skonsumują już Twoje ciastka, będą musieli jedynie wyrzucić je do kartonowego pojemnika do recyklingu, zapominając o myciu i oszczędzając czas i zasoby.
| Kolor | Złoty |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø32cm |
| Design | Gold Round |
| Materiał | Kartonowe |
| Średnica | 32 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 0,11 cm |
| Szerokość | 32 cm |
| Gramatura | 850 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Cena za | 100 |
11490-100
100 Jednostki
70, 50€
0,705€/Podk
W magazynie.
11485-100
100 Jednostki
64, 33€
0,643€/Podk
W magazynie.