Pudełko Papierowy Kraft na Ciasto z Rączką 25x25x32cm (25 Sztuk)
9202-25
25 Jednostki
70, 02€
2,801€/Pude
W magazynie.
Jednostronny okrągły krążek z białego kartonu w kolorze złotym, o długości 28 cm, wadze 850g i grubości 1,12 mm (+/- 4%).
Kup z
9202-25
25 Jednostki
70, 02€
2,801€/Pude
W magazynie.
9203-25
25 Jednostki
75, 07€
3,003€/Pude
W magazynie.
9206-25
25 Jednostki
69, 96€
2,798€/Pude
W magazynie.
9219-25
25 Jednostki
69, 47€
2,779€/Pude
W magazynie.
9220-25-4
100 Jednostki
263, 88€
2,639€/Pude
W magazynie.
9295-50
50 Jednostki
26, 74€
0,535€/Taca
W magazynie.
Ver más artículos de:
Któż z nas nie próbował fantastycznego tortu urodzinowego z ulubionej piekarni? A czy zwróciliście kiedyś uwagę na bazę, na której została przygotowana? Tekturowe podstawy do tortów mają spełniać różne funkcje, nic w nich nie jest wykonane przypadkowo, jakkolwiek proste by się nie wydawały.
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
Być może zastanawiasz się, dlaczego krążki kartonowe są tak praktyczną opcją do przygotowywania ciast i tortów? Te podstawy do tortów mają cienką laminację PET, co czyni je idealnym wyborem, ponieważ tworzą doskonałą barierę, która jest wystarczająco silna , aby wytrzymać wszystkie rodzaje żywności bez zmiękczenia kartonu lub utraty jego właściwości.
A gdy Twoi klienci skonsumują już Twoje ciastka, będą musieli jedynie wyrzucić je do kartonowego pojemnika do recyklingu, zapominając o myciu i oszczędzając czas i zasoby.
| Kolor | Złoty |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø28cm |
| Design | Gold Round |
| Materiał | Kartonowe |
| Średnica | 28 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 0,11 cm |
| Szerokość | 28 cm |
| Gramatura | 850 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Cena za | 100 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi