- Plastic Free
Opakowania na Wynos Małe Kraft 11,5x7,2x4,3cm .
Kup z
4395-25
25 Jednostki
24, 68zł
0,987zł/Kraft
W magazynie.
4802-100
100 Jednostki
23, 10zł
0,231zł/Wieczkoz
W magazynie.
4882-30
30 Jednostki
24, 47zł
0,816zł/Kubek
W magazynie.
9250-50
50 Jednostki
-30% 46, 52zł Normalna cena 66,45 zł
0,930zł/Pude
W magazynie.
Ver más artículos de:
Od słodyczy takich jak małe rogaliki, makarony, ciasteczka, po wszelkie dania wytrawne: przekąski takie jak krokiety, nuggetsy, tequeños, chipsy po kanapki, sandwicze i paszteciki. Jakie potrawy najczęściej przygotowujesz u siebie? Niezależnie od tego, co to jest, jesteśmy pewni, że dzięki wszechstronności tych kartonów, są one idealnym rozwiązaniem dla Twojej usługi na wynos lub dostawy.
A w jaki sposób te kartonowe pudełka mogą rozwiązać Twój problem z dostawami? Dość powiedzieć, że ich prosta konstrukcja bez problemu dopasowuje się do każdego produktu. Co więcej, w naszym katalogu mamy różne rozmiary, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, co pozwoli Ci objąć nieskończoną ilość produktów.

Praktyczne, ale i trwałe
Te jednorazowe pudełka są wolne od tworzyw sztucznych. Co to oznacza, zapytacie? Nasze pudełka nie posiadają w swojej produkcji żadnego rodzaju laminacji wewnętrznej ani plastiku, dzięki czemu karton wchłania wilgoć z żywności i zapobiega jej rozmiękaniu, zachowując Twoje przetwory w idealnym stanie aż do momentu dotarcia do klienta.
Oprócz tej zalety, ponieważ nie zawierają plastiku jak inne rodzaje opakowań, są biodegradowalne i kompostowalne, co pozwoli Twoim klientom wyrzucić je do ekologicznego pojemnika w celu odpowiedniego przetworzenia, a tym samym przyczyni się do zrównoważonego rozwoju środowiska.

Bezpieczne i łatwe w transporcie
Czy chcesz, abyśmy opowiedzieli Ci o kolejnej z wielkich zalet tych pudełek na wynos? Nasze pudełka kartonowe dotrą do Ciebie całkowicie złożone, dzięki czemu doskonale nadają się do przechowywania w każdym miejscu, niezależnie od tego, jak mała jest Twoja kuchnia. System montażu jest bardzo prosty, gdy są potrzebne wystarczy je lekko nacisnąć z boku i voilà, gotowe do wysłania preparatów.
Jej zamknięcie klapowe sprawia, że jest całkowicie bezpieczna podczas transportu żywności i otwiera się wygodnie dzięki centralnemu wycięciu, które umożliwia przesunięcie pokrywy do góry, a jej prostokątny format oznacza, że można je układać w stosy, gdy przygotowujesz przesyłkę.
Wybór idealnego kontenera do wysyłki preparatów może być bardzo skomplikowany. Po ponad dziesięcioletniej obecności w branży znamy Państwa potrzeby i cechy charakterystyczne każdego z naszych opakowań do żywności.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować, obsługa klienta Monouso chętnie Cię wysłucha i doradzi, czekamy na Twój telefon!
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 11,5x7,2x4,3cm |
| Design | Delivery |
| Materiał | Kartonowe |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 4,3 cm |
| Szerokość | 7,2 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 250 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 11,5 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 25 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi