- Plastic Free
Pudełko Kartonowe na Smażone 11,5x7,2x4,3cm (25 Sztuk)
13110-25
25 Jednostki
23, 62zł
0,945zł/Pude
W magazynie.
Hamburger stał się jednym z niekwestionowanych królów jedzenia na wynos. Oto niektóre cechy kraftowego pudełka na hamburgera XXL:
Kup z
13110-25
25 Jednostki
23, 62zł
0,945zł/Pude
W magazynie.
4802-100
100 Jednostki
23, 10zł
0,231zł/Wieczkoz
W magazynie.
4882-30
30 Jednostki
24, 47zł
0,816zł/Kubek
W magazynie.
9250-50
50 Jednostki
-30% 46, 52zł Normalna cena 66,45 zł
0,930zł/Pude
W magazynie.
Ver más artículos de:
Produkt został zaprojektowany tak, aby zapewniać odporność na tłuszcze i oleje, zachowując swoją integralność i funkcjonalność nawet w kontakcie z tłustą żywnością. Idealny do stosowania w gastronomii, cateringu oraz w sektorze spożywczym.
Nadaje się do użytku w mikrofalówce. Szybko i bezpiecznie się nagrzewa, ponieważ bez problemu stawia opór, nie odkształca się i nie niszczy. Zalecamy sprawdzenie karty danych technicznych w celu bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania.
Nadaje się do stosowania w lodówce lub zamrażarce, ponieważ nasz produkt jest doskonale odporny na niskie temperatury, nie stając się kruchym i nie ulegając degradacji.
Pudełka są wygodne, elastyczne i łatwe do składania, co pozwala oszczędzić miejsce.
Wybraliśmy to kraftowe pudełko na hamburgera XXL marki Monouso® ze względu na jakość i atrakcyjną cenę.
Materiał folding zapewnia odporność na tłuszcz i tolerancję termiczną, pomagając utrzymać temperaturę potraw.
Kwadratowe pudełko z łatwym otwarciem, w naturalnym brązowym kolorze.
Produkt oferuje wiele zalet:
Łatwe składanie
Duży rozmiar XXL
Odporność na tłuszcz
Recykling i biodegradowalność
Nie martw się i zadzwoń do nas! Obsługa klienta Monouso chętnie pomoże.
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 14,5x14,5x8cm |
| Design | Burger |
| Materiał | Kraft |
| Szerokość podstawy | 12 cm |
| Szerokość wargi | 14,5 cm |
| Używa | Na Wynos |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 7,00 cm |
| Szerokość | 14,50 cm |
| Biodegradowalny | Si |
| Zamrażanie | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 250 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 14,50 cm |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Tłuszczoodporny | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Nie |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Długość podstawy | 12 cm |
| Cena za | 25 |
4395-400
400 Jednostki
399, 89zł
1,000zł/Kraft
W magazynie.
4393-450
450 Jednostki
360, 69zł
0,802zł/Pude
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi