- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Obrus TNT Plus Czerwerny w rolce 1,2x45m 60g P40cm.
Ver más artículos de:
W wielu barach i kawiarniach często konieczna jest zmiana układu stolików, aby pomóc naszym klientom w utrzymaniu komfortu podczas zabawy. W takich przypadkach dostępność różnych rozmiarów obrusów może być kluczowa.
Na szczęście mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Nasze obrusy TNT na rolce pozwalają na przycięcie ich do rozmiaru zgodnie z tym, czego potrzebujesz dla każdego stołu. To nie tylko poprawia wydajność obsługi i zmniejsza ilość odpadów, ale także ułatwia przygotowanie serwisu.
| Kolor | Czerwony |
|---|---|
| Środki Ogółem | 1,2x45m |
| Design | Plus |
| Materiał | TNT PP (Włóknina) |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 1,20 m |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 56031290 |
| Długość | 45 cm |
| Mikronaż | 15 µm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 1 |
12697-1
1 Jednostki
167, 74zł
167,742zł/Obrus
W magazynie.
12696-1
1 Jednostki
270, 71zł
270,713zł/Obrus
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi