- ostatnie jednostki
Wycofany z eksploatacji Produkt
Obrus TNT Plus Turkusowe 100x100cm 60g (100 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 100 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Turkusowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 100x100cm |
| Design | Plus |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 100 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 56031290 |
| Długość | 100 cm |
| Mikronaż | 15 µm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 100 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi