- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Obrus TNT Plus Czarni 120x120cm 60g (150 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 150 Sztuk.
Ver más artículos de:
Chcesz zaimponować swoim gościom eleganckim stołem bez konieczności wydawania fortuny na każdą usługę? Obrusy Novotex to idealne i bardzo wytrzymałe rozwiązanie, aby uniknąć wszelkiego rodzaju wypadków!
Wykonane z włókien polipropylenowych i specjalnych żywic, obrusy te mają wygląd i fakturę tkaniny, ale z odpornością i trwałością, która pozwala im wytrzymać każdy rodzaj okazji, imprezy lub wydarzenia.
Ale na tym zalety się nie kończą. Porozmawiamy o nich?
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 120x120cm |
| Design | Plus |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 120 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 120 cm |
| Mikronaż | 15 µm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 150 |
12821-100
100 Jednostki
132, 59€
1,326€/Obrus
W magazynie.
12824-100
100 Jednostki
132, 59€
1,326€/Obrus
W magazynie.
12687-100
100 Jednostki
132, 59€
1,326€/Obrus
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi