Jednorazowa podkładka z włókniny PLUS w kolorze bordowym o wymiarach 100 x 100 cm i grubości 15 mikronów, wykonana z polipropylenu.
Ver más artículos de:
Product Description: Square Tablecloth in Burgundy colour of 100 x 100 cm and a thickness of 15 microns in Nonwoven Plus, made of polypropylene (PP).
The design stands out for its relief engraved with floral motifs. It offers quality at a low price.
These Placemats are used in hotels and catering industry. They can be reused if cleaned with a damp cloth.
Colour: Burgundy
Material: Polypropylene (Non-Woven PP)
Measurements:
Length: 100 cm
Width: 100 cm
Thickness: 15 microns
Presentation: Non-Woven PLUS Tablecloth in Burgundy colour of 100x100 cm in Boxes of 150 Units.
| Kolor | Bordowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 100x100cm |
| Design | Plus |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 100 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 56031290 |
| Długość | 100 cm |
| Mikronaż | 15 µm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 150 |
12689-150
150 Jednostki
556, 82zł
3,712zł/Obrus
W Magazynie
12818-100
100 Jednostki
381, 73zł
3,817zł/Obrus
W Magazynie
11695-150
150 Jednostki
-25% 297, 15zł Normalna cena 396,20 zł
1,981zł/Obrus
W Magazynie
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi