- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Jednorazowa podkładka z włókniny PLUS w kremowy o wymiarach 100x100 cm i grubości 15 mikronów, wykonana z polipropylenu.
Ver más artículos de:
| Kolor | Beżowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 1x1m |
| Design | Plus |
| Materiał | TNT PP (Włóknina) |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 100 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 56031290 |
| Długość | 100 cm |
| Mikronaż | 15 µm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 150 |
12818-100
100 Jednostki
89, 24€
0,892€/Obrus
W magazynie.
11695-150
150 Jednostki
-25% 69, 46€ Normalna cena 92,62 €
0,463€/Obrus
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi