- Pakiet
1000
Podobne produkty:
Torebka Papierowa na Kanapkę Tłuszczoodporna Kraft 9+5x32cm (1000 Sztuk)
Ver más artículos de:
Torby papierowe są najbardziej ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych toreb plastikowych. Znacznie bardziej przyjazne dla środowiska, są funkcjonalne, uniwersalne, a także pozwalają na bezpieczne przechowywanie produktów.
Ich proces produkcyj ny jest prosty: powstają poprzez połączenie włókien celulozowych, pochodzących z miazgi drzew, po procesie "sortowania". Powstały produkt jest filtrowany i myty, tworząc rodzaj pulpy, która jest przekształcana w papier. Są one zatem wykonane z całkowicie odnawialnych i zrównoważonych materiałów. To włókno celulozowe, nawiasem mówiąc, pochodzi z etycznie i odpowiedzialnie zarządzanych lasów, co jest prawdziwym zakładem i korzyścią dla planety.
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 9+5x32cm |
| Design | Classic |
| Materiał | Papier odporny na tłuszcz |
| Używa | Piekarnia |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 32 cm |
| Szerokość | 9 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 40 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Torby |
| Zakładka | 5 cm |
| Cena za | 1000 |
4935-250-4
1.000 Jednostki
188, 37zł
0,188zł/Torebka
W magazynie.
4949-250-4
1.000 Jednostki
138, 01zł
0,138zł/Torba
W magazynie.
10566-100-10
1.000 Jednostki
130, 02zł
0,130zł/Torba
W magazynie.
11663-100-10
1.000 Jednostki
197, 52zł
0,198zł/Torba
W magazynie.