- Pakiet
1000
Miski Papierowe Kraft z Okienkiem 10+4x29cm (1000 Sztuk)
Ver más artículos de:
Torby papierowe są najbardziej ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych toreb plastikowych. Znacznie bardziej przyjazne dla środowiska, są funkcjonalne, uniwersalne, a także pozwalają na bezpieczne przechowywanie produktów.
Ich proces produkcyj ny jest prosty: powstają poprzez połączenie włókien celulozowych, pochodzących z miazgi drzew, po procesie "sortowania". Powstały produkt jest filtrowany i myty, tworząc rodzaj pulpy, która jest przekształcana w papier. Są one zatem wykonane z całkowicie odnawialnych i zrównoważonych materiałów. To włókno celulozowe, nawiasem mówiąc, pochodzi z etycznie i odpowiedzialnie zarządzanych lasów, co jest prawdziwym zakładem i korzyścią dla planety.
Torby papierowe z okienkiem oferują nam możliwość zobaczenia produktu znajdującego się w środku bez konieczności ich otwierania. W ten sposób możemy również ułatwić identyfikację, w znacznie szybszy i skuteczniejszy sposób. Bardziej atrakcyjny sposób prezentacji produktów, ponieważ klienci będą mogli zobaczyć je na pierwszy rzut oka bez konieczności otwierania torby. To bez wątpienia prawdziwa zaleta zarówno pod względem wizualnym, jak i higienicznym.
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 10+4x29cm |
| Design | Classic |
| Materiał | Papier |
| Używa | Piekarnia |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 29 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 36 g/m² |
| Intrastat | 48194000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Torby |
| Zakładka | 4 cm |
| Cena za | 1000 |
12379-100
100 Jednostki
4, 85€
0,048€/Torebka
W magazynie.
11109-1000
1.000 Jednostki
37, 93€
0,038€/Torba
W magazynie.
4945-1000
1.000 Jednostki
-5% 29, 66€ Normalna cena 31,22 €
0,030€/Torba
W magazynie.
4958-1000
1.000 Jednostki
35, 08€
0,035€/Torba
W magazynie.