Przezroczysta Wielokrotnego Użytku Łyżka Degustacyjna PS 10,5cm (200 Sztuk)
6237-200
200 Jednostki
9, 45€
0,047€/Przezroczysta
W magazynie.
Zamień swoją firmę cateringową lub stołówkę biurową w ekologiczną przestrzeń dzięki widelcowi z naturalnego drewna o Łyżka 7,5 cm.
Kup z
6237-200
200 Jednostki
9, 45€
0,047€/Przezroczysta
W magazynie.
9476-50
50 Jednostki
18, 70€
0,374€/Taca
W magazynie.
11181-25-8
200 Jednostki
15, 76€
0,079€/Fingerfood
W magazynie.
Ver más artículos de:
Ekologiczna alternatywa dla klasycznych tanich plastikowych sztućców, ale czy z lepszym skutkiem? Nie martw się, jesteśmy pewni, że nie będziesz szukać dalej, gdy poznasz nasze biodegradowalne drewniane sztućce. Zupy, kremy, przeciery czy desery - żaden rodzaj potrawy, niezależnie od temperatury, nie oprze się delektowaniu z naszymi drewnianymi łyżkami.
Łyżki te wykonane są z drewna brzozowego o prostym wzornictwie. Nasze drewniane sztućce nie odpryskują i są idealnym uzupełnieniem śniadania, obiadu czy kolacji. Jego zalety? Wszystkie zalety klasycznych metalowych sztućców, plus wszystkie zalety produktu wykonanego z trwałych materiałów.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 7,5 cm |
| Materiał | Drewniane |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Kształt | Przedłużony |
| Szerokość | 2 cm |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 44191900 |
| Długość | 7,5 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Cena za | 100 |
9347-100
100 Jednostki
5, 60€
0,056€/
W magazynie.
9575-50
50 Jednostki
4, 30€
0,086€/
W magazynie.
44046-100
100 Jednostki
-15% 3, 89€ Normalna cena 4,58 €
0,039€/
W magazynie.
9349-100
100 Jednostki
6, 48€
0,065€/
W magazynie.
4847-100
100 Jednostki
10, 16€
0,102€/
W magazynie.
4845-50
50 Jednostki
5, 03€
0,101€/
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi