- Pakiet
2400
Zamień swoją firmę cateringową lub stołówkę biurową w ekologiczną przestrzeń dzięki widelcowi z naturalnego drewna o Łyżka 7,5 cm.
Ver más artículos de:
Ekologiczna alternatywa dla klasycznych tanich plastikowych sztućców, ale czy z lepszym skutkiem? Nie martw się, jesteśmy pewni, że nie będziesz szukać dalej, gdy poznasz nasze biodegradowalne drewniane sztućce. Zupy, kremy, przeciery czy desery - żaden rodzaj potrawy, niezależnie od temperatury, nie oprze się delektowaniu z naszymi drewnianymi łyżkami.
Łyżki te wykonane są z drewna brzozowego o prostym wzornictwie. Nasze drewniane sztućce nie odpryskują i są idealnym uzupełnieniem śniadania, obiadu czy kolacji. Jego zalety? Wszystkie zalety klasycznych metalowych sztućców, plus wszystkie zalety produktu wykonanego z trwałych materiałów.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 7,5 cm |
| Materiał | Drewniane |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Kształt | Przedłużony |
| Szerokość | 2 cm |
| Kompostowalny | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 44191900 |
| Długość | 7,5 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Cena za | 2400 |
9347-100-24
2.400 Jednostki
107, 50€
0,045€/
W magazynie.
9575-50-24
1.200 Jednostki
82, 73€
0,069€/
W magazynie.
44046-100-24
2.400 Jednostki
-12% 77, 37€ Normalna cena 87,92 €
0,032€/
W magazynie.
9349-100-24
2.400 Jednostki
124, 35€
0,052€/
W magazynie.
4847-100-24
2.400 Jednostki
195, 03€
0,081€/
W magazynie.
4845-50-24
1.200 Jednostki
96, 52€
0,080€/
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi