- Pakiet
7000
Podobne produkty:
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 14 cm |
| Design | Circulware |
| Materiał | Papier |
| Używa | Kawa |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 2,8 mm |
| Kształt | Przedłużony |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48059380 |
| Długość | 14 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Cena za | 7000 |
5969-500-10
5.000 Jednostki
92, 74€
0,019€/Mieszade
W magazynie.
5169-1000-10
10.000 Jednostki
48, 19€
0,005€/Mieszade
W magazynie.
49014-1000-10
10.000 Jednostki
195, 25€
0,020€/
W magazynie.