- Pakiet
- sale
200
Elegancka łyżeczka do degustacji, wykonana z półprzezroczystego PP, 8 cm. Ta łyżeczka do przekąsek o bardzo ergonomicznym kształcie ma uchwyt, który umożliwia wygodne i łatwe spożywanie posiłków.
Kup z
6250-50
50 Jednostki
31, 89zł
0,638zł/
W magazynie.
10176-100
100 Jednostki
48, 14zł
0,481zł/Fingerfood
W magazynie.
11181-25
25 Jednostki
10, 52zł
0,421zł/Fingerfood
W magazynie.
Ver más artículos de:
Gotowy, by nadać swoim degustacjom odrobinę dystynkcji? Te eleganckie łyżeczki degustacyjne PS nie tylko dodadzą wyrafinowania Twoim potrawom, ale także pozwolą Ci zaskoczyć gości prawdziwie oryginalną prezentacją.
Miniaturowe łyżeczki wykonane z polistyrenu (PS) wyróżniają się równowagą między lekkością, wytrzymałością i elegancją, gwarantując nienaganną prezentację podczas degustacji i wydarzeń gastronomicznych. Ich elegancja dodaje charakterystycznego akcentu każdej prezentacji kulinarnej.
Łyżeczki te staną się niezbędnym elementem Twoich degustacji i cateringów, a jaki jest tego powód?
Produkt zaprojektowany do wielokrotnego użytku, który można używać ponownie bez utraty funkcjonalności. Wytrzymały materiał wydłuża jego żywotność, czyniąc go praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem na co dzień. Zaleca się odpowiednie czyszczenie po każdym użyciu, aby zachować jego właściwości.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 12cm |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Zalecana pojemność | 12 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Wklęsły |
| Wysokość | 1 cm |
| Szerokość | 4 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 12 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | |
| Cena za | 200 |
10176-100-20
2.000 Jednostki
770, 52zł
0,385zł/Fingerfood
W magazynie.
11181-25-8
200 Jednostki
67, 40zł
0,337zł/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
11705-30-20
600 Jednostki
701, 27zł
1,169zł/Fingerfood
W magazynie.
11726-50-12
600 Jednostki
-12% 289, 44zł Normalna cena 328,91 zł
0,482zł/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640472-30-20
600 Jednostki
522, 54zł
0,871zł/Fingerfood
W magazynie.
9299-25-40
1.000 Jednostki
712, 08zł
0,712zł/Fingerfood
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi