- sale
Dishcloth Roll "Roll Drap" Edgings Blue 40x64cm P40cm (10 Units)
Ver más artículos de:
Masz dość ściereczek, które nie zapewniają tego, co obiecują? Odkryj wielozadaniowe ściereczki, Twojego nowego sprzymierzeńca w branży hotelarskiej. Wyobraź sobie, że czyścisz sztućce, naczynia, a nawet najbardziej wymagające powierzchnie, takie jak marmur lub bary ze stali nierdzewnej, z zaskakującą skutecznością. Te ściereczki nie tylko wchłaniają, wycierają i polerują; przekształcają sprzątanie w proste, profesjonalne zadanie.
Kluczem jest bawełna. Ten materiał to nie tylko zwykła tkanina, to gwarancja chłonności i odporności. Czy wiesz, że brak szwów ogranicza gromadzenie się zarazków i bakterii? I tak, te bawełniane ściereczki nie pozostawiają kłaczków. Nie dzisiaj, nie kiedykolwiek.
Teraz pomyśl o praktyczności. Każda rolka zawiera 10 wstępnie przyciętych, gotowych do użycia i łatwych do przechowywania chusteczek. A kiedy wygląda na to, że ich cykl się skończył, wystarczy wrzucić je do pralki. Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, a będą jak nowe.
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wydajność łączy się z praktycznością w tych poręcznych ściereczkach?
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 40x64cm |
| Design | Roll Drap |
| Materiał | Bawełna |
| Górna średnica | 7 cm |
| Kształt | Rolka |
| Wysokość | 40 cm |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj |
Dla obu płci Odzież jednorazowa |
| Cena za | 10 |
12023-10
10 Jednostki
-15% 21, 52€ Normalna cena 25,32 €
2,152€/40x64cm
W magazynie.
12033-8
8 Jednostki
36, 65€
4,582€/52x80cm
W magazynie.
12032-10
10 Jednostki
33, 89€
3,389€/52x64cm
W magazynie.
12030-10
10 Jednostki
26, 91€
2,691€/Beżowy
W magazynie.
12029-10
10 Jednostki
26, 91€
2,691€/Czerwony
W magazynie.
12027-10
10 Jednostki
26, 91€
2,691€/Niebieski
W magazynie.
12023-10
10 Jednostki
-15% 21, 52€ Normalna cena 25,32 €
2,152€/Biały
W magazynie.
12028-10
10 Jednostki
26, 91€
2,691€/
W magazynie.
12026-10
10 Jednostki
31, 27€
3,127€/
W magazynie.
12023-10-20
200 Jednostki
-10% 364, 56€ Normalna cena 405,06 €
1,823€/
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi