- ostatnie jednostki
Weisses Küchenhandtuch mit Blauem Rand 40x80 cm. Beständig und elegant für alle Arten von Veranstaltungen. Hochwertige Tischdecke für verschiedene Zwecke oder stark saugfähige Dienstleistungen.
Einheiten á 8 Stück.
Ver más artículos de:
Masz dość ściereczek, które nie zapewniają tego, co obiecują? Odkryj wielozadaniowe ściereczki, Twojego nowego sprzymierzeńca w branży hotelarskiej. Wyobraź sobie, że czyścisz sztućce, naczynia, a nawet najbardziej wymagające powierzchnie, takie jak marmur lub bary ze stali nierdzewnej, z zaskakującą skutecznością. Te ściereczki nie tylko wchłaniają, wycierają i polerują; przekształcają sprzątanie w proste, profesjonalne zadanie.
Kluczem jest bawełna. Ten materiał to nie tylko zwykła tkanina, to gwarancja chłonności i odporności. Czy wiesz, że brak szwów ogranicza gromadzenie się zarazków i bakterii? I tak, te bawełniane ściereczki nie pozostawiają kłaczków. Nie dzisiaj, nie kiedykolwiek.
Teraz pomyśl o praktyczności. Każda rolka zawiera 10 wstępnie przyciętych, gotowych do użycia i łatwych do przechowywania chusteczek. A kiedy wygląda na to, że ich cykl się skończył, wystarczy wrzucić je do pralki. Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, a będą jak nowe.
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wydajność łączy się z praktycznością w tych poręcznych ściereczkach?
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 40x80cm |
| Design | Roll Drap |
| Materiał | Bawełna |
| Kształt | Rolka |
| Wysokość | 1,00 cm |
| Szerokość | 40,00 cm |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 80,00 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj |
Dla obu płci Odzież jednorazowa |
| Cena za | 8 |
12023-10
10 Jednostki
-15% 92, 05zł Normalna cena 108,30 zł
9,205zł/40x64cm
W magazynie.
12033-8
8 Jednostki
156, 80zł
19,600zł/52x80cm
W magazynie.
12032-10
10 Jednostki
144, 96zł
14,496zł/52x64cm
W magazynie.
12032-10
10 Jednostki
144, 96zł
14,496zł/Dishcloth
W magazynie.
12033-8
8 Jednostki
156, 80zł
19,600zł/Dishcloth
W magazynie.
12023-10
10 Jednostki
-15% 92, 05zł Normalna cena 108,30 zł
9,205zł/
W magazynie.
12026-10
10 Jednostki
133, 78zł
13,378zł/
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi