Czepek z Polipropylenu Czerwerny typu Clip Ø53cm.
Akcesoria
Kup z
9715-1
1 Jednostki
1, 25€
1,255€/Fartuchy
W magazynie.
Ver más artículos de:
| Kolor | Czerwony |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø53cm |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Szerokość po rozłożeniu | 21 cm |
| Średnica | Ø53 cm |
| Wysokość | 7,00 cm |
| Szerokość | 53,00 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39262000 |
| Długość | 53,00 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj |
Dla obu płci Odzież jednorazowa |
| Cena za | 100 |
4564-100
100 Jednostki
4, 45€
0,045€/Czepek
W magazynie.
9795-100
100 Jednostki
4, 45€
0,045€/Czepek
W magazynie.
4565-100
100 Jednostki
4, 45€
0,045€/Czepek
W magazynie.
4567-100
100 Jednostki
4, 45€
0,045€/Czepek
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi