Czepek z Polipropylenu Biały typu Clip Ø53cm.
Akcesoria
Kup z
4607-1
1 Jednostki
1, 41€
1,415€/Fartuchy
W magazynie.
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø53cm |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Szerokość po rozłożeniu | 21 cm |
| Średnica | Ø53 cm |
| Górna średnica | 3 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 100 |
4564-100
100 Jednostki
4, 45€
0,045€/Czepek
W magazynie.
4565-100
100 Jednostki
4, 45€
0,045€/Czepek
W magazynie.
4566-100
100 Jednostki
4, 45€
0,045€/Czepek
W magazynie.
4567-100
100 Jednostki
4, 45€
0,045€/Czepek
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi