- Pakiet
1000
Torebki polietylenowe 23x10 cm z Zamknięciem na Suwak, Przezroczyste, grubość 250 mikronów.
Kup z
10016-100
100 Jednostki
40, 67zł
0,407zł/
W magazynie.
Ver más artículos de:
Te zamykane na suwak torby są idealnym rozwiązaniem do bezpiecznego przechowywania rzeczy i są niezwykle wszechstronne i wygodne, ponieważ można ich używać do przechowywania szerokiej gamy produktów, nawet żywności!
System zamykania suwakowego przesuwa się płynnie, zapewniając spokój ducha dzięki hermetycznemu uszczelnieniu. To jak posiadanie przezroczystego etui, które pozwala łatwo zobaczyć, co jest w środku. Wystarczy przesunąć suwak, a torba bezpiecznie się zamknie, zapewniając ochronę i porządek.
Naszym produktem jest Ok Home Compost oznaczony. Jest zdolny do biodegradacji w warunkach domowego kompostowania do kompostu. Dotyczy to również wszystkich jego składników, atramentów i dodatków.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 23x10cm |
| Design | Cursor |
| Materiał | PE (Polietylen) |
| Używa | Przewoźnik |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Wysokość | 0,10 cm |
| Szerokość | 10,00 cm |
| Certyfikat 3 | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Intrastat | 48194000 |
| Długość | 23,00 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Torby |
| Cena za | 1000 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi