25użyć
25użyć
Łyżeczki wielokrotnego użytku o rozmiarze 14,5cm wykonany z przezroczystego tworzywa sztucznego PS.
Cena dotyczy opakowania zawierającego 30 sztuk.
Kup z
125użyć
7998-25
25 Jednostki
16, 61€
0,665€/Talerz
W magazynie.
20użyć
13772-20
20 Jednostki
1, 38€
0,069€/Wide
W magazynie.
Ver más artículos de:
Wielorazowe przezroczyste łyżeczki plastikowe to doskonały sprzymierzeniec na każdy rodzaj wydarzenia. Bo kto nie chciałby sztućców, które poprawią prezentację potraw, nie rezygnując przy tym z praktyczności?
Wielorazowe do 20 razy i niezwykle łatwe w czyszczeniu, te łyżeczki będą towarzyszyć Ci przy każdym serwisie, zapewniając komfort i wydajność. Odkryj nasze wielorazowe sztućce plastikowe!
Wykonane z materiałów najwyższej jakości, nasze łyżeczki PS są zaskakująco wytrzymałe. Pozostaną w doskonałym stanie aż do ostatniego użycia, nie pękając ani nie łamiąc się. Za każdym razem będą wyglądać jak nowe sztućce.
Dzięki swojej niezwykłej sztywności oraz wklęsłemu designowi, są gotowe sprostać każdemu deserowi i przekąsce. A co najlepsze, można je myć w zmywarce, aby ułatwić Ci pracę. Praktyczność na wyciągnięcie ręki.


Przezroczyste łyżeczki plastikowe to idealny wybór, aby zachwycić gości już od pierwszej chwili. Ich prosty i transparentny design doda wyrafinowanego i eleganckiego charakteru, któremu trudno dorównać.
Ich materiał, PS, starannie opracowany, nadaje im wyjątkowy wygląd szkła, ale z zaletami oferowanymi przez łyżeczki plastikowe: każdy detal ma znaczenie!
Neutralny wygląd wielorazowych łyżeczek z PS doskonale dopasowuje się do każdego motywu i wydarzenia. Możesz używać tych samych sztućców zarówno podczas eleganckiego przyjęcia, jak i na nieformalnej imprezie. Czy to nie wspaniałe?
Niezależnie od tego, czy jest to wydarzenie pełne żywych kolorów, czy klasyczna kolacja w czerni i bieli, te przezroczyste łyżeczki dodają wyjątkowego akcentu, nie zaburzając reszty aranżacji.
W Monouso oddajemy do Twojej dyspozycji całą naszą wiedzę ekspertów branży, aby zaoferować Ci najlepsze sztućce plastikowe dla Twojej firmy. Dlatego proponujemy tę wielorazową przezroczystą łyżeczkę plastikową, aby zagwarantować wyjątkowe doświadczenie kulinarne i zadbać o każdy najmniejszy detal. Te sztućce nie tylko spełniają nasze standardy jakości, ale są również ekonomiczne: zwycięskie połączenie!
W razie jakichkolwiek pytań, nasza obsługa klienta Monouso z przyjemnością Cię wysłucha i pomoże rozwiązać każdy problem.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 14,5 cm |
| Design | Classic |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Wklęsły |
| Szerokość | 3,00 cm |
| Biodegradowalny | Nie |
| Kompostowalny | Nie |
| Zamrażanie | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Nie |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 1,5 g |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 14,50 cm |
| Mikrofalówka | Nie |
| Recyklingowi | Tak |
| Tłuszczoodporny | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Maksymalna temperatura użytkowania | 70ºC |
| Minimalna temperatura użytkowania | -10ºC |
| Cena za | 30 |
20użyć
12505-25
25 Jednostki
1, 71€
0,068€/
W magazynie.
25użyć
13775-30-20
600 Jednostki
17, 94€
0,030€/Wielokrotnego
W magazynie.