- ostatnie jednostki
125użyć
Talerz Plastikowe Płaski Srebro Nice Pearl PP 180mm (25 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 25 Sztuk.
Kup z
125użyć
640514-25
25 Jednostki
21, 84zł
0,873zł/Fingerfood
W magazynie.
20użyć
13772-20
20 Jednostki
5, 89zł
0,295zł/Wide
W magazynie.
25użyć
13775-30
30 Jednostki
4, 79zł
0,160zł/Wielokrotnego
W magazynie.
Ver más artículos de:
Szukasz talerza, który wytrzyma bez względu na charakter imprezy? Nasze plastikowe talerze PP są idealne na wszelkiego rodzaju okazje i środowiska, od przyjęć urodzinowych po kolacje na świeżym powietrzu, dzięki ich odporności na upadki i uderzenia. Co więcej, ich niesamowita lekkość pozwala na bardzo łatwy montaż i demontaż stołów.
Chcesz poznać wszystkie zalety polipropylenu? To wszechstronne tworzywo sztuczne, znane również jako PP, jest trwałym materiałem, który zamienia te talerze w odporną zastawę stołową przeznaczoną do wielokrotnego użytku. Ale to nie wszystko, jest odporny na wysokie temperatury, dzięki czemu można serwować wszelkiego rodzaju potrawy bez utraty kształtu talerzy.
Jakie inne zalety mają te twarde talerze PP wielokrotnego użytku?
| Kolor | Metalizowany |
|---|---|
| Środki Ogółem | 18x18cm |
| Design | Nice Pearl |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 4 cm |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 18 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Premium |
| Cena za | 25 |
125użyć
7985-25
25 Jednostki
71, 07zł
2,843zł/Talerz
W magazynie.
125użyć
7994-25
25 Jednostki
60, 12zł
2,405zł/Talerz
W magazynie.
125użyć
7801-25
25 Jednostki
62, 39zł
2,496zł/Talerz
W magazynie.
125użyć
7987-15
15 Jednostki
85, 55zł
5,704zł/Talerz
W magazynie.
125użyć
7989-15
15 Jednostki
51, 30zł
3,420zł/Talerz
W magazynie.