- Pakiet
- ostatnie jednostki
1000
Wieczko z Otworem na Kubki 12, 16 i 20 Oz Ø8,9cm (1000 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 1.000 Sztuk.
10 Worków po 100 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Przygotuj się na delektowanie się ulubionym napojem bez zamieszania, delektując się każdym łykiem w całkowitym komforcie. Jak nasze pokrywki to osiągają? Dzięki strategicznie umieszczonemu otworowi, który zapewnia przepływ płynu bez konieczności zdejmowania pokryw ki ze szklanki, dzięki czemu możesz cieszyć się kawą lub napojem bezalkoholowym.
Te pokrywki są po to, aby ułatwić Ci życie. Czy kiedykolwiek próbowałeś pić w podróży i znalazłeś się w kłopotliwym rozlaniu? Koniec zmartwień! Otwór do picia zapewnia doskonałą kontrolę nad przepływem napoju.
Produkt jest odpowiedni do kontaktu z żywnością i spełnia obowiązujące przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności. Zapewnia bezpieczne użytkowanie w miejscach, w których żywność jest przetwarzana, przechowywana lub serwowana.
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø8,9cm |
| Design | Travel |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Całkowita Pojemność | 260 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 8,9 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 1000 |