- Pakiet
3000
Białe wieczko PS z 4 Oz (120 ml) i Ø6,2cm, idealne do picia bezpośrednio z kubka, aby uniknąć rozlania podczas transportu.
Akcesoria
Kup z
20użyć
3028-10-12
120 Jednostki
520, 91zł
4,341zł/Dzbanek
W magazynie.
52031-100
100 Jednostki
12, 63zł
0,126zł/S
W magazynie.
20użyć
3018-13
13 Jednostki
8, 79zł
0,676zł/Szklanka
W magazynie.
20użyć
3028-10
10 Jednostki
54, 25zł
5,425zł/Dzbanki
W magazynie.
4064-1
1 Jednostki
128, 70zł
128,700zł/Obrus
W magazynie.
4110-40
40 Jednostki
-20% 18, 27zł Normalna cena 22,84 zł
0,457zł/Kubek
W magazynie.
Ver más artículos de:
Czy kiedykolwiek przypadkowo rozlałeś swój ulubiony napój, próbując przenieść go z jednego miejsca do drugiego? Starając się zapewnić maksymalną wygodę i bezpieczeństwo podczas serwowania napojów, oferujemy plastikowe pokrywki PS. Pokrywki te zostały zaprojektowane z myślą o dokładnym dopas owaniu i bezpiecznym uszczelnieniu, dzięki czemu klienci mogą cieszyć się napojami w podróży bez obawy o nieprzyjemne rozlanie.
Polistyren, lepiej znany jako PS, stosowany w wieczka do kubków jest ekonomicznym i szeroko dostępnym materiałem na rynku. Oprócz sztywności i łatwości formowania, PS ma również właściwości izolacyjne, które pomagają utrzymać temperaturę zarówno zimnych, jak i ciepłych napojów.
Chcesz dowiedzieć się o nich więcej? Opowiemy Ci o nich wszystko.
Przygotuj się na delektowanie się ulubionym napojem bez zamieszania, delektując się każdym łykiem w całkowitym komforcie. Jak nasze pokrywki to osiągają? Dzięki strategicznie umieszczonemu otworowi, który zapewnia przepływ płynu bez konieczności zdejmowania pokryw ki ze szklanki, dzięki czemu możesz cieszyć się kawą lub napojem bezalkoholowym.
Te pokrywki są po to, aby ułatwić Ci życie. Czy kiedykolwiek próbowałeś pić w podróży i znalazłeś się w kłopotliwym rozlaniu? Koniec zmartwień! Otwór do picia zapewnia doskonałą kontrolę nad przepływem napoju.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø6,2cm |
| Design | BioWare |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | Ø6,2cm |
| Kształt | Okrągły |
| Szerokość | 6,2 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 3000 |
13909-50-20
1.000 Jednostki
115, 76zł
0,116zł/Bia
W magazynie.
12745-50-40
2.000 Jednostki
-10% 959, 22zł Normalna cena 1,065.80 zł
0,480zł/Wieczko
W magazynie.
12748-50-40
2.000 Jednostki
-12% 830, 86zł Normalna cena 944,15 zł
0,415zł/Wieczko
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi