Woreczki bez Zamknięcia BOPP 25x35cm G-130 (100 Sztuk).
Akcesoria
Kup z
4960-100
100 Jednostki
5, 29€
0,053€/Torba
W magazynie.
4961-100
100 Jednostki
7, 82€
0,078€/Torba
W magazynie.
Ver más artículos de:
Naszym produktem jest Ok Home Compost oznaczony. Jest zdolny do biodegradacji w warunkach domowego kompostowania do kompostu. Dotyczy to również wszystkich jego składników, atramentów i dodatków.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 25x35cm |
| Design | Cristal |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Wysokość | 0,10 cm |
| Szerokość | 25,00 cm |
| Certyfikat 3 | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48194000 |
| Długość | 35,00 cm |
| Mikronaż | 32,5 µm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Torby |
| Cena za | 100 |
4518-100
100 Jednostki
9, 04€
0,090€/Woreczki
W magazynie.
4520-100
100 Jednostki
16, 05€
0,161€/Woreczki
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi