- Pakiet
- ostatnie jednostki
150
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Torby Papierowe Kraft Białe z Uchwytami 90g/m² 32+16x31 cm (150 Sztuk)
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 32+16x31cm |
| Design | Shopping |
| Materiał | Papier |
| Używa | Przewoźnik |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość | 32 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 90 gr/m² |
| Intrastat | 48194000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Torby |
| Zakładka | 16 cm |
| Cena za | 150 |
10583-25-12
300 Jednostki
-25% 319, 65zł Normalna cena 426,20 zł
1,065zł/Torba
W magazynie.
10584-25-12
300 Jednostki
-25% 333, 30zł Normalna cena 444,40 zł
1,111zł/Torba
W magazynie.
5032-25-10
250 Jednostki
452, 50zł
1,810zł/Torba
W magazynie.
4834-25-8
200 Jednostki
418, 83zł
2,094zł/Torba
W magazynie.
5040-25-8
200 Jednostki
484, 07zł
2,420zł/Torba
W magazynie.
5039-25-10
250 Jednostki
577, 84zł
2,311zł/Torba
W magazynie.