- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Torby Papierowe Kraft Białe z Uchwytami 90g/m² 32+16x31 cm (30 Sztuk)
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 32+16x31cm |
| Design | Shopping |
| Materiał | Papier |
| Używa | Przewoźnik |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość | 32 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 90 gr/m² |
| Intrastat | 48194000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Torby |
| Zakładka | 16 cm |
| Cena za | 30 |
10583-25
25 Jednostki
-20% 35, 53zł Normalna cena 44,41 zł
1,421zł/Torba
W magazynie.
10584-25
25 Jednostki
-20% 37, 00zł Normalna cena 46,25 zł
1,480zł/Torba
W magazynie.
5032-25
25 Jednostki
56, 56zł
2,263zł/Torba
W magazynie.
4834-25
25 Jednostki
65, 46zł
2,618zł/Torba
W magazynie.
5040-25
25 Jednostki
75, 66zł
3,027zł/Torba
W magazynie.
5039-25
25 Jednostki
72, 24zł
2,890zł/Torba
W magazynie.