Torba Papierowa Eko Biała bez Uchwytów 60g/m² 18+11x34cm (25 Sztuk)
5298-25
25 Jednostki
4, 08€
0,163€/Torba
W magazynie.
Torba papierowa z dnem amerykańskim, 15+9x28cm, kolor Białe. Wszechstronny, odporny i przystosowany do prawie każdego rodzaju działalności.
Kup z
5298-25
25 Jednostki
4, 08€
0,163€/Torba
W magazynie.
Ver más artículos de:
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 15+9x28cm |
| Design | American SOS |
| Materiał | Papier |
| Całkowita Pojemność | 160 mm |
| Górna średnica | 28 cm |
| Wysokość | 9,00 cm |
| Szerokość | 15,00 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Gramatura | 50 g/m² |
| Intrastat | 48194000 |
| Długość | 28,00 cm |
| Zakładka | 9 cm |
| Cena za | 25 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi