- Pakiet
1.000
Torby Kraft na Owoce 18+10x28cm (1000 Sztuk)
Ver más artículos de:
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 18+10x28cm |
| Design | Fruits |
| Materiał | Papier Prążkowanej |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 32 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48194000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Torby |
| Zakładka | 10 cm |
| Cena za | 1.000 |
4967-100-10
1.000 Jednostki
43, 52€
0,044€/14+7x28 cm
W magazynie.
4968-100-10
1.000 Jednostki
56, 15€
0,056€/18+10x28cm
W magazynie.
4969-100-10
1.000 Jednostki
92, 99€
0,093€/22+12x36cm
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi