- ostatnie jednostki
Wycofany z eksploatacji Produkt
Najlepszym substytutem plastikowych worków rynkowych są sześciokątne torby papierowe na bazie Hexagonal.
Wyróżniają się one następującymi cechami:
Akcesoria
Kup z
35113-1
1 Jednostki
7, 86€
7,860€/Folia
W magazynie.
4946-100
100 Jednostki
4, 33€
0,043€/Torba
W magazynie.
Ver más artículos de:
Torby papierowe są najbardziej ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych toreb plastikowych. Znacznie bardziej przyjazne dla środowiska, są funkcjonalne, uniwersalne, a także pozwalają na bezpieczne przechowywanie produktów.
Ich proces produkcyj ny jest prosty: powstają poprzez połączenie włókien celulozowych, pochodzących z miazgi drzew, po procesie "sortowania". Powstały produkt jest filtrowany i myty, tworząc rodzaj pulpy, która jest przekształcana w papier. Są one zatem wykonane z całkowicie odnawialnych i zrównoważonych materiałów. To włókno celulozowe, nawiasem mówiąc, pochodzi z etycznie i odpowiedzialnie zarządzanych lasów, co jest prawdziwym zakładem i korzyścią dla planety.
Znane ze swoich różnorodnych zastosowań i rozmiarów, torby papierowe bez uchwytów są bohaterami w wielu firmach i sektorach: greengrocery, apteki, supermarkety, dostawy i take away... Są idealne dla małych produktów, które możemy wygodnie trzymać w dłoni, ale które wymagają dodatkowego zabezpieczenia, a ponadto dla ciężkich zamówień lub zakupów, ponieważ pozwalają nam wykorzystać strukturę torby, aby mieć większe wzmocnienie.
Bardziej ekologiczna opcja i alternatywa dla tradycyjnych toreb plastikowych: odnawialne i wielokrotnego użytku, stanowią krok w kierunku zrównoważonego rozwoju. Wyróżniają się dużą różnorodnością (wiele zastosowań i rozmiarów).
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 19x26cm |
| Design | Sześciokątny |
| Materiał | Papier Prążkowanej |
| Średnica | 19 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Gramatura | 50 g/m² |
| Intrastat | 48194000 |
| Rodzaj | Torby |
| Cena za | 50 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi