- ostatnie jednostki
Tasting Plastic Tin Can PS Silver 110ml Ø6,1x6cm (25 Units)
Ver más artículos de:
Wejdź w fascynujący świat prezentacji kulinarnej z Mini miseczki PS. Te małe akcesoria nie tylko dodają wizualnego uroku każdemu wydarzeniu, ale także oferują wyjątkową funkcjonalność, która odmieni doświadczenia kulinarne Twoich gości.
Wykonane są z polistyrenu (PS) – materiału, który w niezwykły sposób łączy lekkość i wytrzymałość. Pomimo swoich kompaktowych rozmiarów, Mini miseczki PS doskonale sprawdzają się w wymagających warunkach gastronomii, zapewniając, że każda prezentacja będzie namacalnym dowodem jakości.
Co sprawia, że te miseczki są tak wyjątkowe? Oto ich najważniejsze cechy:
| Kolor | Metalizowany |
|---|---|
| Środki Ogółem | 110ml |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Całkowita Pojemność | 110 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 6,1 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 6 cm |
| Szerokość | 32 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | |
| Cena za | 25 |
10345-20
20 Jednostki
225, 91zł
11,296zł/Tasting
W magazynie.
10344-25-8
200 Jednostki
1, 237.80zł
6,189zł/Tasting
W magazynie.