- Pakiet
125użyć
500
Podobne produkty:
Tasting Plastic Bowl PS Square shape Black 90 ml (500 Units)
Ver más artículos de:
Wejdź w fascynujący świat prezentacji kulinarnej z Mini miseczki PS. Te małe akcesoria nie tylko dodają wizualnego uroku każdemu wydarzeniu, ale także oferują wyjątkową funkcjonalność, która odmieni doświadczenia kulinarne Twoich gości.
Wykonane są z polistyrenu (PS) – materiału, który w niezwykły sposób łączy lekkość i wytrzymałość. Pomimo swoich kompaktowych rozmiarów, Mini miseczki PS doskonale sprawdzają się w wymagających warunkach gastronomii, zapewniając, że każda prezentacja będzie namacalnym dowodem jakości.
Co sprawia, że te miseczki są tak wyjątkowe? Oto ich najważniejsze cechy:
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 90 ml |
| Design | Square |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Degustacyjny |
| Całkowita Pojemność | 90 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 3,5 cm |
| Szerokość | 7,5 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 7,5 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | |
| Zakres | luxus |
| Cena za | 500 |
125użyć
9951-25-20
500 Jednostki
601, 04zł
1,202zł/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640502-25-20
500 Jednostki
800, 19zł
1,600zł/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640501-25-20
500 Jednostki
800, 19zł
1,600zł/Fingerfood
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi