- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Talerz Termiczni Styropianowe "Quiet Classic" 3 C. Laminowane Miód Ø260mm (125 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 125 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Miód |
|---|---|
| Środki Ogółem | 26cm |
| Design | Quiet Classic |
| Materiał | FOAM/EPS |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 26 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 125 |
8630-125
125 Jednostki
-30% 37, 22€ Normalna cena 53,17 €
0,298€/Talerz
W magazynie.
20użyć
12125-25
25 Jednostki
4, 74€
0,189€/Talerz
W magazynie.