- ostatnie jednostki
Wycofany z eksploatacji Produkt
Talerz Termiczni Styropianowe "Concorde" 3 C. Białe Ø26 cm
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø26cm 3C |
| Design | Concorde |
| Materiał | FOAM/EPS |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 26 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 125 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi