- Pakiet
- ostatnie jednostki
500
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Talerz Styropianowe "Quiet Classic" 3 C. Laminowane Czarni Ø23 cm (500 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 500 Sztuk.
4 Worków po 125 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 23 cm |
| Design | Quiet Classic |
| Materiał | FOAM/EPS |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 23 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 500 |
8630-125-4
500 Jednostki
-25% 127, 60€ Normalna cena 170,13 €
0,255€/Talerz
W magazynie.
11839-50-10
500 Jednostki
80, 22€
0,160€/Talerz
W magazynie.