- Pakiet
- ostatnie jednostki
90
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Talerz Plastikowe Bardzo Sztywnyz Złoty Rantem 23cm (90 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 90 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø23cm |
| Design | Krawędzie |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Średnica | 23 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 90 |
110683-50-10
500 Jednostki
78, 02€
0,156€/Talerz
W magazynie.
12643-50-10
500 Jednostki
103, 76€
0,208€/Talerz
W magazynie.
12646-50-10
500 Jednostki
103, 76€
0,208€/Talerz
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi