- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Talerz Plastikowe Bardzo Sztywnyz Złoty Rantem 23cm (6 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 6 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø23cm |
| Design | Krawędzie |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Średnica | 23 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 6 |
110683-50
50 Jednostki
41, 73zł
0,835zł/Talerz
W magazynie.
12643-50
50 Jednostki
55, 46zł
1,109zł/Talerz
W magazynie.
12646-50
50 Jednostki
55, 46zł
1,109zł/Talerz
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi