Talerz Papierowe Okrągłe Białe 230 mm 600g/m².
Cena Dotyczy Opakowania 100 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Wiemy, że jeśli użyjesz ich na swoich imprezach, to już nigdy nie będziesz chciał ich zmieniać. Talerze tekturowe mają niezliczonezalety, które sprawiły, że stały się niezastąpione nawet przy dużych imprezach i usługach gastronomicznych. Co to jest? Mówimy ci:
Produkt jest odpowiedni do kontaktu z żywnością i spełnia obowiązujące przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności. Zapewnia bezpieczne użytkowanie w miejscach, w których żywność jest przetwarzana, przechowywana lub serwowana.
Ten produkt jest kompostowalny. Po wyrzuceniu do pojemnika na odpady organiczne, a także w kontrolowanych warunkach w kompostowniach przemysłowych, są one przetwarzane na kompost, zamykając w ten sposób zrównoważony cykl.
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
Bez żadnego rodzaju laminacji i bez plastiku, talerze kartonowe Plastic Free są najbardziej zrównoważoną opcją na rynku.
Czy wytrzymają próbę bez jakiejkolwiek powłoki? Oczywiście, że mogą, ale mają też tę zaletę, że ponieważ nie mają laminacji, tektura pochłania wilgoć z gorących preparatów, które na nich umieszczasz, dzięki czemu nie skrapla się ona na powierzchni, a jedzenie nie mięknie, utrzymując Twoje posiłki w doskonałym stanie. Bez obaw używaj ich do wszelkiego rodzaju gorących lub zimnych potraw.
Ponieważ nie zawierają w swoim składzie plastiku, talerze te są całkowicie biodegradowalne i kompostowalne, więc wyrzucając je do ekologicznego kosza przyczyniasz się do zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko.
Kolor dominujący par excellence, jeśli chodzi o platerowanie. Białe kartonowe talerze to prosta i uniwersalna podstawa każdego stołu. Ich przewaga? Idealnie komponują się z absolutnie wszystkim.
Jeśli szukasz prostej prezentacji, użyj ich samych, a zobaczysz, jak biel uwydatnia kolory twoich przygotowań, ale jeśli chcesz uciec od rutyny i zaskoczyć swoich gości, możesz połączyć je z talerzami lub dodatkami w każdym innym kolorze.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø23cm |
| Design | Classic |
| Materiał | Kartonowe |
| Otwór | 12 cm |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Średnica | 23 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Szerokość | 23 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 600 g/m² |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 100 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi